unspecified
Kies uw land
Dealerportal

Het team

Barbas, Bellfires Team

Samen met 160 enthousiaste collega's worden iedere dag weer de mooiste haarden met passie ontwikkeld, geproduceerd en verkocht.

Een loyale club vakmensen die zich inzet om u van dienst te zijn. Niet alleen in Nederland en Belgie, maar ook met een eigen verkoop -en service kantoor in Frankrijk (Cluny) en in het Verenigd Koninkrijk (Ludlow). 

Wil je ook deel uitmaken van dit team? Kijk bij vacatures.

De ontwikkelaars

Iedere nieuwe haard begint met enkele schetsen, tot leven gebracht door de collega's van Research & Development.

Een team van negen specialisten is dagelijks bezig met het ontwikkelen, verbeteren en testen in het eigen laboratorium. Pas als alle testen succesvol zijn afgerond zijn ze gereed voor verkoop. Alleen het allerbeste is goed genoeg. 

De monteurs

Vanuit 120 basismodellen in meer dan 17.000 combinaties worden de haarden volgens de eisen en wensen van de klant gebouwd. Dit is geen lopende bandwerk, maar gebeurt met de hand. 

Iedere haard is dan ook een persoonlijk meesterwerk van de monteur. Dit vergt heel wat kennis van de monteurs want alle haarden worden door elkaar gemonteerd op volgorde van bestelling.

Bekijk video haardenfabriek.

 

 

Team Barbas, Bellfires

 

Team members

Danny Baijens

Danny Baijens
Algemeen Directeur

info@barbasbellfires.com

+31(0)497-339200

Jurgen Baijens

Jurgen Baijens
Productontwikkeling

jbaijens@barbasbellfires.com

+31(0)497-339200

Cindy van den Dungen

Cindy van den Dungen
Commercieel Directeur

cvddungen@barbasbellfires.com

+31(0)497-339252

Ton Pasnagel

Ton Pasnagel
Directeur Operations

tpasnagel@barbasbellfires.com

+31(0)497-339254

Gerwin Witlox

Gerwin Witlox
Financieel Directeur

gwitlox@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 253

Huub Meulenbroeks

Huub Meulenbroeks
Export Manager

hmeulenbroeks@barbasbellfires.com

+31(0)6 50 63 67 62

Thomas Legius

Thomas Legius
Dealer Manager NL

tlegius@barbasbellfires.com

+31(0)629382927

Jochem de Boer

Jochem de Boer
Dealer Manager NL

jdboer@barbasbellfires.com

+31(0)6 22 22 63 66

Benoît de Backer

Benoît de Backer
Dealer Manager België

bdbacker@barbasbellfires.com

+32(0)47 54 13 193

Tonny Snijders

Tonny Snijders
Export Manager

tsnijders@barbasbellfires.com

+31(0)6 46 25 59 49

Christine Mavin

Christine Mavin
Dealer Manager UK

cmavin@barbasbellfires.com

+44(0)79 80 71 77 21

Richard Dochniak

Richard Dochniak
Dealer Manager UK

rdochniak@barbasbellfires.com

+44(0)79 80 71 77 27

Peter Brown

Peter Brown
Dealer Manager UK

pbrown@barbasbellfires.com

+44(0)79 80 71 77 27

Anna Kobzda

Anna Kobzda
Office Manager UK

akobzda@barbasbellfires.com

+44 1584838460

Hedwig de Greef

Hedwig de Greef
Sales Manager Frankrijk

hdgreef@barbasbellfires.com

+32(0)473 28 18 18

Olivier Leproux

Olivier Leproux
Dealer Manager Frankrijk

oleproux@barbasbellfires.com

+33 (0)6 77 86 93 87

Eric Lainé

Eric Lainé
Dealer Manager Frankrijk

elaine@barbasbellfires.com

+33 (0)6 89 76 57 82

Sandrine Le Moal

Sandrine Le Moal
Office Manager Frankrijk

slemoal@barbasbellfires.com

+33(0)385 390446

Kim van Gulik

Kim van Gulik
Marketing Communicatie Manager

kvgulik@barbasbellfires.com

+31(0)497-339245

Britt van Houts

Britt van Houts
Marketing Communicatie

bvhouts@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 266

Milan Heiligers

Milan Heiligers
Manager Customer Service

mheiligers@barbasbellfires.com

+31(0)6 11 30 01 40

Rian Gilsing

Rian Gilsing
Customer Service

rgilsing@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 206

Anouk van Gerven-Lansink

Anouk van Gerven-Lansink
Customer Service

alansink@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 207

Lisette Smits

Lisette Smits
Customer Service

lsmits@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 205

Hilde Lavrijsen

Hilde Lavrijsen
Customer Service

hlavrijsen@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 203

José van Limpt

José van Limpt
Customer Service

josevanlimpt@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 209

Irma Waalen

Irma Waalen
Customer Service

iwaalen@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 201

Dirk Smeulders

Dirk Smeulders
Customer Service

dsmeulders@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 202

Britt Wouters

Britt Wouters
Customer Service

bwouters@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 204

Janneke Hamelink - van den Berg

Janneke Hamelink - van den Berg
Customer Service

jvdberg@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 200

Joost van Geloven

Joost van Geloven
Strategic Purchaser

jvgeloven@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 215

Niels Leithuyser

Niels Leithuyser
Stuurteam productie

nleithuyser@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 267

Elle van Beek

Elle van Beek
Stuurteam productie

evbeek@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 268

Ad van den Broek

Ad van den Broek
Stuurteam productie

avdbroek@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 221

Tom Raes

Tom Raes
Stuurteam productie

traes@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 255

Raoul Storms

Raoul Storms
Stuurteam productie

rstorms@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 246

Marion van der Heijden

Marion van der Heijden
Documentaliste

mvdheijden@barbasbellfires.nl

+31(0)497 339 283

Eric Smit

Eric Smit
Product Development Engineer

esmit@barbasbellfires.com

+31(0)497-339284

Jan Peters

Jan Peters
Product Development Engineer

jpeters@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 278

Gust Hermans

Gust Hermans
Constructeur

ghermans@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 280

Harmen Bussemaker

Harmen Bussemaker
Constructeur

hbussemaker@barbasbellfires.com

+31(0)497 339 282

Eric Smit

Houtsstook expert

Barbas brengt sfeer met groot respect voor het milieu én tegen budgetvriendelijke prijzen. Vroeger moest een groot aantal houtblokken aangedragen worden om het behaaglijk warm te maken. De moderne, energiezuinige haarden van Barbas verwijzen dit beeld voorgoed naar het verleden. Vanwege de zeer lage emissie wordt voldaan aan de strengste eisen waardoor ze heel schoon branden.

Produceren in de regio

Regelgeving van de toekomst

We staan erop om in de eigen regio te produceren en haarden te maken die een zo hoog mogelijk rendement hebben met zo weinig mogelijk negatieve invloed op het milieu en zo weinig mogelijk uitstoot van schadelijke stoffen. We ontwikkelen producten die nu al voldoen aan de regelgeving van de toekomst.

Barbas Bellfires

Hallenstraat 17
5531 AB Bladel Nederland

T+31(0)497339200
Privacy statement
Gebruikersvoorwaarden 

info@barbasbellfires.com
www.barbasbellfires.com


Social media

  • LinkedIn
  • YouTube
  • YouTube
  • Instagram

Barbas

  • Facebook
  • Twitter

Bellfires

  • Facebook
  • Twitter

Webdesign and Internetbureau Omines Eindhoven